Skup aut warszawa

Jako firma (proszę podać nazwę) na lokalnym rynku w stolicy funkcjonujemy nieprzerwanie od przeszło 12 lat. Prowadzimy przez całe 365 dni w roku skup aut powypadkowych w rozmaitym stanie technicznym. Zakupujemy również pojazdy poruszające się po drodze na swoich siłach, jak oraz niniejsze, jakie trzeba do warsztatu całkowitą drogę holować.

CZEMU TO WŁAŚNIE MY?

Pomagamy we wszelkich formalnościach, od wyrejestrowaniu, po sprzedaż samochodu nam.Zawsze oferujemy oraz płacimy najodpowiedniejszą cenę, oczywiście po zaakceptowaniu jej przez sprzedającego oraz również tego samego dnia roboczego. Funkcjonujemy uczciwie, nie na granicy przepisów ani przeciwko prawu. Ponadto posiadamy na ową działalność wszelkie wskazane zgody i nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenie z owej branży.

W którym celu prowadzimy nieustający skup aut powypadkowych ?

Skupujemy:- w imieniu zleceniodawcy, który szuka konkretnego egzemplarza samochodu- z przeznaczeniem na dane części (potrzebnych do identycznych modeli aut),-spośród przeznaczeniem do kapitalnego remontu/ odrestaurowania oraz dalszej sprzedaży,-na wynajem, lecz przed owym, po przygotowaniu kompletnego remontu,-do przetopienia oraz zezłomowania, w tym też odzysku z wnętrza auta dodatkowego surowców oraz szlachetnych metali-prowadzimy także skup aut powypadkowych zarejestrowanych za granicą, jak i te, jakie poruszające się codziennie po polskich drogach.

Zapraszamy gorąco do skontaktowania się z nami, a dodatkowo życzymy szerokiej drogi.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *